معرفی سپاهان باتری

این مجتمع طی سال های اخیر، با تلاش کلیه مسئولین و پرسنل عزیز و همچنین با اجرای طرح های توسعه متعدد،ظرفیت تولیدی خود را به 5 میلیون دستگاه باتری در سال رسانده است و تا کنون بالغ بر بیش از 2000 فرصت شغلی در این منطقه فراهم نموده است.

شرکت سپاهان باتری قادر به طراحی و تولید انواع باتری های سیلد و غیر سیلد بر اساس استاندارد های جهانی و در آمپراژ های 35 تا 220 آمپر می باشد.

برخی ویژگی های سپاهان باتری که مجموعه را به ممتازترین و برترین تولید کننده باتری ایرانی تبدیل کرده به شرح ذیل عنوان می گردد.

1. خودکفایی در تولید:

خودکفایی در تولید و تامین کلیه مواد اولیه و اجزای مورد استفاده در تولید باتری که موجب اطمینان از تامین و تولید باتری مورد نیاز کشور در سال های آتی شده و افق روشنی را روی صنعت باطری ماشین کشور قرار داده است.

2. ایجاد واحد صدای مشتری و کانال ویژه ارتباط مصرف کنندگان و نمایندگان فروش با سپاهان باتری

واحد صدای مشتری با هدف پاسخگویی و ارائه راهنمایی و مشاوره به تمامی مصرف کنندگان محصولات سپاهان باتری و در صورت نیاز معرفی نزدیک ترین نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش به محل مصرف کننده در جهت رفاه حال آنها و فعال سازی گارانتی سپاهان باتری برای مشکلاتی که برای باطری به وجود می آید.

3. ضمانت نامه الکترونیک، ثبت، فعال سازی و استفاده از خدمات الکترونیک سپاهان باتری

ایجاد ضمانت نامه الکترونیک برای اولین بار در صنعت باتری کشور در راستای تسهیل استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی باتری و برطرف نمودن مشکلات ناشی از کارت گارانتی و سیستم سنتی گارانتی اعم از پارگی، مفقود شدن و . که برای استفاده از آن کافی است به یکی از روش های فعال سازی گارانتی، سریال باتری خریداری شده را در سیستم سپاهان باتری فعالسازی نموده و بعد از آن تا آخرین روز از زمان گارانتی باتری خود را با خیالی آسوده از خدمات این شرکت بهره مند گردید.

انواع باتری های سپاهان باتری:

باتری های سپاهان به دو دسته باتری صنعتی و باتری خودرو تقسیم می گردد:

باتری های صنعتی: به طور کلی باتری های سرب اسیدی که در کاربردی غیر خودرویی مورد استفاده قرار می گیرد در دسته باتری های صنعتی می باشند که در دونوع civlex و اوربیتال در بازار موجود می باشد که در معقوله این مقاله نمی گنجد.

باتری خودرو در گروه سپاهان باتری در سه دسته شامل اتمیک، اوربیتال و سوزوکی طبقه بندی می شود:

باتری اتمیک خود شامل برندهای اتمیک، اوربیتال و سوزوکی می باشد که ادامه به طور مفصل به آن ها خواهیم پرداخت؛

انواع برند اتمیک در سپاهان باتری:

middot; باتری اتمیک پریمیوم

middot; باتری اتمیک EFB

باتری اتمیک پریمیوم:

قیمت نسبتا پایین باتری سرب اسیدی در مقایسه با انواع دیگر باتری و همچنین قابلیت جریان دهی بالای آن، این باتری را به بهترین انتخاب برای مصارف مختلف تبدیل کرده است.

باتری های پریمیوم با استفاده از شبکه های سرب کلسیمی با فرم کامل با استفاده از تکنولوژی جدید و صفحات بهبود یافته تولید می شود. این باتری ها برای استفاده در خودروهای پیشرفته، خودروهای با مصرف کننده بیشتر از استاندارد، خودروهایی که شرایط رانندگی سخت تری نسبت به خودروهای معمول شهری دارند مثل تاکسی ها و با هدف تامین باتری با طول عمر بیشتر برای مصرف کنند طراحی شده اند.

باتری های EFB

پیشرفته ترین نوع باتری های با الکترولیت مایع هستند که با گسترش کاربرد تکنولوژی Start-Stop در خودروها در جهان، به عنوان راه حلی برای کاهش مصرف سوخت و نشر دی اکسید کربن، برای تامین نیاز این نوع خودروها طراحی شده است. که مناسب خودروهای هیبریدی می باشد.

باتری های سوزوکی

باتری سوزوکی یک محصول با کیفیت شرکت سپاهان باتری که تحت لیسانس ژاپن و تحت گارانتی با شعار تدبیر ژاپن تضمین ایران در این مجموعه تولید شده است. این برند برای افرادی که همواره به دنبال برندهای خارجی و لاکچری در بازار هستند، انتخاب مناسبی می باشد.

گارانتی محصولات سپاهان باتری

شرکت سپاهان باتری برای کلیه محصولات خود گارانتی تعویض در نظر می گیرد که این گارانتی در محصولات مختلف سپاهان باتری متفاوت است. برای مثال کلیه محصولات اتمیک متداول سپاهان دارای 15 ماه گارانتی، اوربیتال پریمیوم دارای ماه گارانتی و باتری های EFB شامل 21 ماه گارانتی می باشند.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باتری ,های ,سپاهان ,گارانتی ,تولید ,استفاده ,سپاهان باتری ,باتری های ,استفاده از ,می باشد ,باتری اتمیک ,شرکت سپاهان باتری ,باتری اتمیک پریمیوم ,محصولات سپاهان باتری ,middot باتری اتمیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
gelafzayeshghad drdavachi tizlandkhoy1400 webpocarting fakhtehsot clicksite2 niloopcrayaneh poonehfloweryn niloorayanehgo kordface1