با توجه به افزایش قیمت خودرو بسیاری از افراد توانایی خرید ماشین صفر کیلومتر را ندارد پس به سمت خرید خودروی کارکرده می روند.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید هنگام خرید خودروی دست دوم مراقب باشید خودرو تصادفی نباشد. و یا اگر تصادفی است دست کم تصادف سنگینی نداشته باشد.

ترفند های تشخیص خودرو ی چپی

  • توجه به رنگ خودرو

اولین مورد برای شناسایی یک خودروی واژگون شده ایراد در رنگ خودرو است. خودروی واژگون شده حتما نیازمند رنگ شدن است و رنگ کارخانه با رنگ تعمییرگاه متفاوت است. مراحل رنگ آمیزی خودرو در کارخانه بسیار متفاوت از مراحل رنگ کردن خودرو در تعمییرگاه است. اگر بعضی قسمت های خودرو رنگ شده باشد کاملا مشخص است البته باید گفت در نمایشگاه اتومبیل با وجود نورهای فراوان تشخیص آن کمی سخت خواهد بود. بنابراین از بنگاه دار بخواهید خودرو را در نور طبیعی روز در فضای باز به شما نشان دهد. معمولا تشخیص رنگ در نور طبیعی خیلی ساده تر می باشد.

  • تشخیص وجود زنگ زدگی در ماشین تصادفی

خودرویی دچار زنگ زدگی می شود که در معرض آسیب جدی قرار گرفته و لایه های بخش مورد حادثه از بین رفته باشد، در غیر این صورت، اتومبیلی که ضربه ندیده، زنگ زده هم نمی شود.

در این روش بهتر است که زیر ماشین را هم مورد بررسی قرار دهید، زیرا رنگ موجود روی بدنه با کمک رنگ قابل پوشاندن است، اما قرار نیست که زیر وسیله نقلیه هم نقاشی شود.

مورد دیگر، وجود زنگ زدگی روی پیج های قطعات است که نشان از باز و بسته شدن یا تعویض بخش مورد نظر در اثر سانحه دارد. در نظر داشته باشید که راه کار به عنوان یک نکته بسیار ریز در تشخیص خودرو تصادفی به شمار می آید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری شبانه روزی در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع بهترین باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو پورشه کاین کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

خودرو ,رنگ ,ماشین ,تشخیص ,باتری ,تصادفی ,زنگ زدگی ,خودرو تصادفی ,واژگون شده ,عنوان یک ,خودروی واژگون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
yadak-online1 hellscrap googlemorghmagaskharlgorithm kahrobarangint nabeemthanhozoori ayene99 vlayate factcoins planenarba fertiwacy