در چه صورت باتری اتمی را تعمیر کرد؟

با توجه به اینکه در حال حاضر باتری های اتمی بسیار رایج شده اند پس ممکن است شما نیز از باتری اتمی استفاده کرده باشید. باتری های اتمی نسبت به باتری های اسیدی دارای طول عمر بسیار بیشتری هستند.

به طور کلی باتری های اتمی خرابی بسیار کمی دارند. باتری ها ممکن است در صورت بروز حوادث، آسیب ببینند. استفاده از اصول تعمیر باطری های اتمی همیشه ضروری نیست و حتی اعلام خطر شده است که در صورت امکان درپوش باتری اتمی را نیز باز نکنید.

در صورتی که باتری شما دارای گارانتی است شما می توانید باطری اتمی خود را برای گارانتی به نمایندگی مربوطه ببرید. در صورتی که نیاز است درپوش باطری باز شود بهتر است این کار توسط استاد ماهر باتری سازی انجام شود.

باید توجه داشت علت خراب شدن باطری ماشین به دو عامل است .

  1. سولفاته شدن صفحات باتری
  2. قطع شدن داخلی صفحات باطری

باید گفت اگر صفحات باتری قطع شوند کاری نمی شود برای تعمیر آن انجام داد. اما اگر علت سولفاته شدن باتری ماشین باشد که در اثر کارکرد زیاد باطری ایجاد شده است می توان با استفاده از چند روش باطری را مجددا احیا کرد و تا مدتی هم از باطری استفاده کرد.

روش های احیای باتری ماشین

روش اول : تعمیر باتری اسیدی خودرو

بعضی اوقات استارت نزدن خودرو و ضعیف شدن باطری پایین آمدن غلظت اسید باطری است. اگر باتری شما اسیدی است ابتدا شش عدد درب باطری، را باز کنید پس از آن اسید باتری را کلا تخلیه کنید. مراقب باشید تا اسید کاملا تخلیه شود پس از انجام این کار آب مقطر را همراه با جوش شیرین مخلوط کرده و آن را داخل باتری بریزید سپس به مدت 60 دقیقه صبر کرده و مجددا باتری را تخلیه کنید.

روش دوم : تعمیر و احیای باتری مرده

در این روش ابتدا یک مصرف کننده برقی مانند یک لامپ را به باطری وصل می کنید تا روشن شود سپس صبر کنید تا برق باطری کلا تخلیه شود وقتی ولتاژ باتری به صفر رسید باطری را زیر شارژ می گذارید با آمپر بسیار پایین، باتری ماشین باید 24 ساعت زیر شارژ بماند توجه داشته باشید که باطری نباید زیاد داغ شود.

به بدنه باطری دست بزیند اگر احساس کردید باتری ماشین زیاد داغ شده است فورا شارژ باطری را خاموش کنید تا باطری خنک شود و یا باتری را داخل آب سرد قرار دهید تا هنگام شارژ شدن زیاد داغ نشود.

برای باطری ماشین باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای جک اس 3 می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری شبانه روزی در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع بهترین باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو پورشه کاین کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باتری ,باطری ,ماشین ,اتمی ,های ,تعمیر ,باتری ماشین ,های اتمی ,باطری ماشین ,باتری اتمی ,باتری های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
btc134 situsjudi novintsazeh shanamobl kiamsnag36 parsatarkhis coronaoutbreak maysaco neginfekavri topickala2020