ایا باتری اتمی اسید دارد؟

تفاوت باتری اتمی و اسیدی

هر دوی این باتری ها قابلیت شارژ (Charge) و دشارژ شدن (Decharge) دارند و در آمپر های مختلف تولید می شوند.همچنین، قدرت و خروجی آمپر باطری های اتمی و اسیدی کاملا یکسان است. ولتاژ 12 ولت و برق رسانی یکسانی دارند. که با اتصال قطب مثبت و منفی تعبیه شده و روی باتری، قابل استفاده هستند. عمده تفاوت این دو باتری در جنس صفحات داخل باطری می باشد.

باتری اتمی

برخی از مصرف کنندگان باتری های اتمی یا خشک تصور می کنند که در ساختار باتری اتمی ماشین اسید یا الکترولیت وجود ندارد، اما اینگونه نیست. در ساختار باتری اتمی ماشین نیز مانند باتری های اسیدی الکترولیت وجود دارد، اما به دلیل جنس و نوع صفحات داخل ساختار باتری اتمی خودرو، اسید آن کاهش نمی یابد و نیازی به چک کردن سطح اسید آن نیست.

این نوع باتری با استفاده از دو نوع فناوری کلسیم - کلسیم و یا کلسیوم- سیلور ساخته شده است. این دو نوع جدید ترین مدل هستند و نسبت به سایر باتری ها قیمت و طول عمر بیشتری دارند.

عمر باتری اتمی

در صورتی که دینام ماشین مشکلی نداشته باشد، ماشین برق ی و ایراد برقی نداشته باشد، عمر باتری اتمی پنج سال هم خواهد رسید. این مسئله در مورد باتری های اسیدی از جمله باتری اسیدی صبا و. دیده نمی شود، و عمر باتری های اسیدی کمتر است. علاوه بر بازه مناسب عمر باتری اتمی، این باتری مزایای دیگری نیز دارد که در تشخیص باتری اتمی بهتر است یا اسیدی نیز بیشتر به شما کمک خواهد کرد:

آلودگی باتری اتمی از مدل های اسیدی کمتر آن است؛ زیرا باتری اتمی درب ندارد و سطح آن کاملا بسته است.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری شبانه روزی در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع بهترین باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو پورشه کاین کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باتری ,اتمی ,اسیدی ,ماشین ,های ,اسید ,باتری اتمی ,های اسیدی ,عمر باتری ,باتری های ,ساختار باتری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
caviarbiar sizemclinic barmaun pooyades erfankhakii ronia39 kabedvabimariha lormusicsir saediind