مهاجرت به ترکیه از طریق کار

از آنجایی که ترکیه از لحاظ فرهنگ شباهت بسیاری به ایران دارد و در همسایگی ایران قرار گرفته است، متقاضیان زیادی جهت مهاجرت کاری به ترکیه اقدام می کنند. همچنین داشتن امید به اینکه کشور ترکیه در آینده ای نزدیک عضو اتحادیه اروپا خواهد شد.تجارت بسیاری در این کشور صورت می گیرد و از این رو متقاضیان بسیاری برای اقامت ترکیه از طریق کار انتخاب می کنند.

چرا کشور ترکیه برای اقامت کاری؟

در حال حاضر اقتصاد کشور ترکیه در رتبه هجدهم جهان قرار دارد. ترکیه بازاری نسبتاً مناسب برای بسیاری از سرمایه گذاریها و کسب و کارها بوده و نرخ رشد اقتصادی در سال های اخیر، نیروی کار جوان و با استعداد و موقعیت استراتژیک این کشور بین اروپا و آسیا، ترکیه را به عنوان یک منبع جذاب برای رشد و سرمایه گذاری تبدیل کرده است و به همین دلیل مهاجرت به ترکیه برای کار به طور روز افزونی در حال گسترش است.

درباره کشور ترکیه

کشور ترکیه از لحاظ اقتصاد بسیار پیشرفت داشته است و هم اکنون جز 20 کشور برتر از لحاظ اقتصاد می باشد. اگر چنانچه فردی کشور ترکیه را برای مهاجرت کاری خود برگزیده است، سوالات بسیاری نظیر شرایط کار، شرایط ویزای کار و قوانین کار در ترکیه در ذهن خود دارد. از راه های موجود برای اخذ اقامت کشور ترکیه مهاجرت کاری به ترکیه می باشد. زیرا که پس از اخذ اقامت از طریق کار می توانند برای تابعیت کشور ترکیه نیز اقدام کنند. از شیوه های دیگر می توان از مهاجرت به شیوه سرمایه گذاری و مهاجرت به شیوه تحصیلات ذکر کرد.

همانطور که گفتیم کشور ترکیه پلی میان آسیا و اروپا بوده و بسیار توریست پذیر و کوهستانی می باشد. پاینخت کشور ترکیه شهر زیباd آنکارا می باشد و از دیگر شهرهای معروف ترکیه می توان به استانبول، آنتالیا و ازمیر اشاره کرد. این کشور حدود 78 میلیون نفر جمعیت دارد که اکثر آنها دارای دین اسلام هستند. واحد پول در اینجا لیره می باشد. به علت بزرگی این کشور، ما شاهد آب و هوای متفاوتی از جمله مدیترانه ای و معتدل هستیم. این کشور دارای مرز مشترک با کشورهای ایران، ارمنستان، گرجستان، همچنین بلغارستان، عراق و روسیه می باشد.

اخذ اقامت ترکیه از طریق کار و شرایط عمومی آن

برای بررسی شرایط اخذ اقامت ترکیه از طریق کار ابتدا در این بخش به معرفی این کشور و تحلیل کلی شرایط آن می پردازیم. کشور ترکیه عضو اولیه ناتو، منشور سازمان ملل متحد و بانک جهانی است و محل قرار گیری این کشور به این صورت است که بخشی از آن در قاره اروپا و قسمتی از آن در قاره آسیا می باشد. بزرگترین شهر این کشور استانبول می باشد که در بخش اروپایی واقع شده است. پایتخت ترکیه نیز شهر آنکارا نام دارد. این کشور با ایران در شرق، با بلغارستان و یونان در شمال غرب و شمال و در جنوب شرقی با سوریه و عراق هم مرز است. حدود 15 تا 20 درصد از مردمان این کشور کردها و 80 درصد آن ها را شهروندان ترک تشکیل داده اند و زبان این کشور به صورت رسمی ترکی استانبولی است. دین اکثریت افراد اسلام می باشد.

همچنین کشور ترکیه یک مقصد گردشگری و توریستی محبوب است و ششمین مقصد گردشگری در جهان شناخته شده است. واحد پول این کشور نیز لیر نام دارد. کشور ترکیه در سال گذشته نرخ بیکاری 14% داشته است که برای افراد متقاضی کار در این کشور این مقدار بسیار حائز اهمیت است.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

ترکیه ,کشور ,کار ,مهاجرت ,طریق ,اقامت ,کشور ترکیه ,این کشور ,می باشد ,ترکیه از ,طریق کار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
tionforelca javadebadi385 wetmimirac beton-septic reportaj52 gardenpond banimodebanimag miraculus1234567 itposhtiban epscompany