باطری ماشین هیوندا توسان

هیوندا توسان به همراه هیوندای سانتافه پرفروش ترین خودرو های شرکت هیوندای هستند و طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارند. هیوندای توسان در واقع نسخه کوچک تر هیوندای سانتافه است که از ترکیب پلتفرم النترا و کیا اسپورتیج برای ساخت آن کمک گرفته است.

هیوندای توسان 2019 فیس لیفت با امکانات جدید و تغییرات ظاهری به بازار جهانی عرضه می شود. شرکت خودرو سازی هیوندا که در اوایل 20 برگزار شد، از هیوندای توسان 2019 فیس لیفت رونمایی کرد.

مدیران هیوندای ادعا می کنند که توسان 2019، ایمنی بیشتری نسبت به مدل فعلی فراهم می کند. حتی در ارزان ترین نسخه از توسان جدید، هشدار خروج از خط و سیستم جلوگیری از برخورد وجود خواهد داشت.

برای توسان 2019 باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای بی ام و می توانند باشند. و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین رو در سایت باتری کار مشاهده کنید.

v توجه فرمایید که در هیوندای توسان حجم موتور های 2007 و 2004 سی سی باتری با ظریفت 70 آمپر نصب می شود که تا اوایل سال 2016 نیز تولید شده است. اما در توسان مدل 2016 به بعد باتری با ظرفیت 60 آمپر قابل نصب است

باتری هیوندای توسان 2019 باتری های 60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است. و باتری با ظرفیت 66 آمپر نیز با توجه به نیاز برقی خودرو قابل نصب می باشد.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل،نصب و تست دینام و سیستم برقی خودروی توسان 2019 کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری، شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

توسان ,باتری ,هیوندای ,باطری ,های ,آمپر ,هیوندای توسان ,توسان 2019 ,باتری با ,باطری ماشین ,با ظرفیت ,باتری هیوندای توسان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
liveamooz kavirtarhecf wizerco daneshjoei sinjim darlox narvanptree formybestone cheapbusticketsonline curansiwith