گوگل، همچنان شگفت انگیز و بی رقیب

گوگل چند مزیت بزرگ دارد که باعث شده در تبلیغات پیشتاز و قدرتمند باشد و سرویس های دیگر با اختلاف نسبت به گوگل حرکت می کنند.

تبلیغات جستجوی گوگل نوعی بازاریابی ربایشی است. یعنی شما دنبال مشتری نمی گردید، مشتری به دنبال شماست و جذب شما می شود. مشتری با توجه به کلمات کلیدی که جستجو می کند، محصول و سایت شما برایش نمایش داده می شود. اگر با بازاریابی ربایشی آشنایی ندارید، حتماً مقاله نوین در این باره را بخوانید.

هزینه تبلیغات گوگل کمتر از دیگر سرویس هاست. تعجب نکنید چون گوگل همیشه سعی می کند هزینه را به بهینه ترین حد برساند. یعنی چه؟ یعنی از وقتی یک تبلیغ می گذارد، اطلاعات را به دقت تحلیل می کند. مثلاً اگر یک تبلیغ، از روزی 1000 کلیک به 10000 کلیک برسد، هزینه را برای کاربر تبلیغ کننده کمتر می کند.

هدف گیری مخاطب را که یادتان نرفته؟ گوگل در زمینه هدف قرار دادن مشتری به شدت دقیق عمل می کند و تبلیغ شما را به گروهی که باید می رساند. مثلاً کسانی که به تکنولوژی علاقه دارند (در موضوعات تکنولوژی جستجو می کنند)، کسانی که خانه دارند، کسانی که تحصیلات دانشگاهی دارند و خیلی چیزهای دیگر که باورتان نمی شود. اینکه تبلیغ شما برای زن ها نمایش داده شود یا مرد ها، دکترها و مهندس ها یا شغل خاصی که به محصول شما مرتبط باشد، همه برای گوگل امکان پذیر است. حتی می توانید برای تبلیغتان زمان بندی بگذارید که مثلا عصرها نمایش داده شود چون مخاطبان شما عصرها بیشتر آنلاین می شوند. در مجموع هر جور که فکرش را بکنید، می توانید مخاطب خود را هدف بگیرید.

اگر بخواهم از امکانات تبلیغ گوگل برایتان حرف بزنم، حالا حالاها باید درگیر این مقاله باشید. پس به عنوان نتیجه این را بگویم که هیچ چیز از چشم گوگل پنهان نمی ماند و این قابلیتش را برای تبلیغات شما خرج می کند. این سیستم هوشمند، در هر سطحی، با توجه به اینکه پیام تبلیغاتی شما چه باشد و چه گروهی را می خواهید هدف بگیرید، اینقدر امکانات به شما می دهد که می توانید هر چقدر که می خواهید تبلیغات خود را بهینه کنید.

در ایران هم چندین شرکت مثل تپسل، یکتا نت، کانگورو، مدیا اد و شرکت های دیگر به عنوان شبکه تبلیغاتی فعالیت می کنند؛ یعنی همین کاری که گوگل در جهان می کند، سایت های ایرانی در ایران انجام می دهند. مثلاً سایت فیلیمو یک جایگاهش را در سایت به یکتانت میدهد و به ازای هر کلیک مبلغی می گیرد.

این نکته را بدانید که درست است که آن ها کاری شبیه گوگل را انجام می دهند و سرویس های کلیکی دارند ولی هیچ کدام به قدرتمندی گوگل نیستند. عجیب هم نیست، چون گوگل یک سرویس بسیار گسترده است با یک پایگاه داده بزرگ و کلی ابزار قدرتمند تبلیغات، ولی شرکت های داخلی با فضا و داده های محدودتری نسبت به گوگل سر و کار دارند.

هر چه از تبلیغات و شگفتی هایش بگوییم، کم گفتیم. تبلیغات خاصیتی که دارد این است که، هر چه بیشتر بدانید، دنیای جدیدی به رویتان باز می شود که منتظر ماجراجویی شماست.

شما به راحتی می توانید با کاپنا کسب و کار خودتان را دیجیتالی کنید.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

گوگل ,تبلیغات ,های ,داده ,کند ,یک ,می کند ,می توانید ,می شود ,را به ,کسانی که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
salamcup gitagrafik irkettle kaverlabsbuy cmanews godchat tasty-foods erlilm selampouyan18 mamad234