باطری ماشین ام وی ام 315

باتری فابریک ام وی ام 315 باتری های 60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی، اوربیتال وان پریمیوم) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

یکی از خاص ترین خودرو های چینی موجود در بازار ایران ام وی ام 315 است. البته خاص بودن نه به آن معنایی که در ذهن شماست بلکه بیشتر از جهت رده قیمتی که در آن حضور دارد.

این خودرو سال 1391 تحت عنوان ام وی ام315 به بازار ایران ارائه شد. شرکت مدیران خودرو به عنوان عاملیت رسمی کمپانی چینی چری در یاران عهده دار مونتاژ این خودرو در کشور شد و در سال 1394 نیز نسخه فیس لیفت آن را به بازار ایران عرضه شد.

پیشرانه به کار رفته در ام وی ام 315 جدید 4 سیلندر و 1497 سی سی حجم دارد. قدرت این موتور 107 اسب بخار و گشتاور آن به 140 نیوتن متر می رسد. شتاب این ماشین در نوع خود قابل قبول است و ضعف آن در عبور از مسیر های شیب دار تا حدودی برطرف شده است.

قیمت باطری ماشین ام وی ام 315 به چند عامل بستگی دارد.

1. کشور سازنده باتری ماشین

2. شرکت سازنده باتری

3. نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4. ظرفیت آمپراژ

5. تاریخ اعتبار گارانتی

6. تاریخ سال ساخت

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو ام وی ام 315 کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

ام ,باتری ,ماشین ,وی ,خودرو ,باطری ,ام وی ,ام 315 ,وی ام ,باطری ماشین ,باتری ماشین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
rahnama-safar agerbid inonsleepdia tarikh-tamadoon forushgah2021 dr-heidari behnamnarooie faramin zahraaghaei mahroman