باطری ماشین تیگو 5

باتری فابریک تیگو 5 باتری های 70 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 70 است.

چری تیگو 5 محصول شرکت چری است که جزو سری تیگو حساب می شود. این خودرو در ایران توسط شرکت مدیران خودرو عرضه می شود. از زمانی که خودرو های اروپایی و آمریکایی در کشور گران شده است مردم تمایل بیشتری به خرید خودرو های چینی دارند. قیمت پایین تر و کیفیت قابل قبول خودرو ههای چینی یکی از علت های اصلی ایجاد رغبت در مشتریان است. خودرو سازی چری در یکی از شهر های شرقی این کشور مشغول به فعالیت است.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو تیگو 5 کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باتری ,خودرو ,های ,تیگو ,ماشین ,چری ,تیگو 5 ,می شود ,باطری ماشین ,است که ,ماشین تیگو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mpoar negareyibarf omidschool khoshkala kavirneginl gtna mohebanzahra navaamoozesh nosy-girl kiamsnag82