باتری فابریک تیگو 5 باتری های 60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی، اوربیتال وان پریمیوم) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

جک جی یک سدان چینی است ک برای چند سال توسط کرمان موتور در بازار ایران عرضه شد و تولید آن در سال 96 متوقف گردید.

J5 را باید یک خودروی زیبا بدانیم که طراحی آن چه در بیرون و چه در داخل قابل قبول است. این خودرو در زمان عرضه در بازار کشور توانست به دلیل قیمت رقابتی و عدم وجود رقیب قدرتمند،فروش خوبی را تجربه کند و در میان مالکان به یک خودرو محبوب تبدیل شود.

چینی ها برای این که بتوانند در بازار های محتلف موفق باشند از خودرو سازان معتبر دنیا کمک می گیرند. شرکت JAC نیز از این قائده مستثنی نبوده و به سراغ یکی از بهترین های ژاپن یعنی میستوبیشی رفته است.

برای باطری ماشین جک جی 5 باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای تیگو 5 می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو جک جی 5 کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باتری ,باطری ,های ,ماشین ,جی ,یک ,باطری ماشین ,جک جی ,در بازار ,جی 5 ,تیگو 5

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
senenchatafro xhortan gosfand1399 etehadiran irancnblog viros-ha reocobasti qasemafra tarlan-parvane darmanandbavasir100