باطری ماشین پیکان وانت

باتری فابریک پیکان وانت باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی ، اوربیتال وان پریمیوم ) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

مشخصات فنی باطری پیکان وانت

middot; ولتاژ : 12 ولت

middot; آمپراژ : 60 آمپر

middot; فضای جای گیری 19 * 17.5 * 24.2سانتی متر

باردو یا پیکان وانت یک خودروی وانت ساخت ایران خودرو است.

پس از تولید خودروی پیکان وانت در ایران به دلیل روند رو به رشد جمعیت و تقاضای واحد های کشاورزی و دامپروری و نیز تحولات شهر نشینی در آن سال ها ضرورت وجود خودرو هایی جهت حمل و نقل کالا بیش از پیش احساس می گردید که در نهایت منجر به تولید خودروی پیکان وانت (فقط در ایران) شد.

خودروی کاریا که ار آن به عنوان ( پی . یو .وان ) هم یاد می شود در واقع وانت رنو لوگان است که با استاندار های جهانی تولید می شود و به گفته مدیران گروه صنعتی ایران خودرو با ورود آن به بازار های خودرو های کار، تولید محصول پیکان وانت متوقف و نیاز مشتریان در این بخش از طریق این محصول تامین خواهد شد.

این محصول که در بخش کابین بار بزرگ بوده و دارای امکانات داخلی مانند ایربگ، کولر و سیستم جدید مانند ای . بی . اس است. برای سهولت و راحتی راننده فرمان طراحی شده برای این خودرو هیدرولیک است.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو پیکان وانت کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

وانت ,پیکان ,باتری ,خودرو ,های ,ماشین ,پیکان وانت ,می شود ,باطری ماشین ,خودروی پیکان ,در ایران ,تولید خودروی پیکان ,باطری ماشین پیکان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
aratchat javdane warmpanbchurtio multimatlab edesigne niceseo seo3 iciganig koroshcarpet dayscience