باتری فابریک نیسان تیانا باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

نیسان تیانا شاید از لحاظ ظاهری در مقابل سدان های مدرن و جذابی همچون رنو تلیسمان حرف چندانی برای گفتن نداشته باشد، اما در مجموع به نسبت خودرویی که در سال 2007 تولید شده است از طراحی دل چسبی برخوردار است.

ورود نیسان تیانا به بازار ایران در پی توقف تولید ماکسیما رخ داد، در حقیقت پارس خودرو قصد داشت که نیسان تیانا را جایگزین سدان خاطره انگیز ژاپنی کرده و آن را نیز برای سال های زیادی رویی خط تولید نگه دارد. اما نیسان تیانا به دلایل مختلفی از جمله قیمت گذاری نادرست از سوی پارس خودرو، توانست تیراژ تولید بالای نیسان ماکسیما راتکرار کند.

طراحی ظاهری نیسان تیانا

در قسمت چهره و نمای روبه روی این خودرو از چراغ های نسبتا بزرگ با طراحی ساده اما زیبا استفاده شده که از زاویه جانبی نیز به خوبی قابل رویت هستند و دو طرف یک جلو پنجره ذوزنقه مانند کرومی حاوی نوار های کرومی و لوگوی نیسان را به تسخیر خود در آورده اند.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو نیسان تیانا کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

نیسان ,باتری ,تیانا ,های ,ماشین ,تولید ,نیسان تیانا ,باطری ماشین ,باتری ماشین ,تیانا به ,طرف یک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
pooster05 hotbet niloohonarw rozbehaftabi leccentdensheart kabotaremaraghe pykasoart gardeshgari98 doctor1