باطری ماشین رنو داستر

در مقالات قبل راجب باتری مگان که یکی از خودرو های محصول رنو است صحبت کردیم اکنون راجب باطری ماشین رنو داستر صحبت خواهیم کرد.

باتری فابریک رنو داستر باتری های74 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 74 است.

داستر، محصول شاسی بلند کمپانی رنو فرانسه است که در پی همکاری با شرکت رونمانیایی داچیا از سال 2010 به تولید رسید. داستر توسط نگین خودرو نماینده رسمی رنو در ایران وارد بازار کشور می شود.

باید گفت فلسفه تولید رنو داستر بر پایه یک کراس اور واقعا ارزان قیمت شکل گرفته است و رنو تصمیم گرفت با عرضه این خودرو بتواند خریداران قشر متوسط جامعه را سوی خود جلب کند تا حدود زیادی هم موفق شده است چرا که رنو داستر در اروپا به عنوان یکی از پرفروشترین کراس اور ها شناخته شده است. اما جالب این است که این خودرو در ایران آنچنان که باید مورد استقبال خریداران قرار نگرفته است.

قیمت باطری ماشین رنو داستر به چند عامل بستگی دارد.

  1. کشور سازنده باتری ماشین
  2. شرکت سازنده باتری
  3. نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری
  4. ظرفیت آمپراژ
  5. تاریخ اعتبار گارانتی
  6. تاریخ سال ساخت

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو رنو داستر کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باتری ,رنو ,داستر ,ماشین ,باطری ,خودرو ,رنو داستر ,باطری ماشین ,ماشین رنو ,باتری ماشین ,است که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ghabechoobic skyshopp amlaakjahannet profatbure yasflowerit vmusic5 uwin00001 khazanpayizr macornsawhee