باطری ماشین میتسوبیشی

باتری کار سامانه خرید باتری ماشین در این مقاله می خواهد راجب خودرو های شرکت میتسوبیشی صحبت کند، امیدواریم برای شما عزیزان مفید واقع شود.

شرکت خودرو سازی ژاپنی، که به عنوان شانزدهمین خودروساز بزرگ جهان از لحاظ شمار خودرو های تولیدی محسوب می شود. این شرکت بخشی از گروه صنعتی میتسوبیشی به شمار می آید. که در گذشته بزرگترین گروه صنعتی ژاپن بود.

اکنون باتری کار به باطری ماشین مدل های مختلف این شرکت خودرو سازی می پردازد.

  • میتسوبیشی لنسر

باتری فابریک میتسوبیشی لنسر باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

  • میتسوبیشی میراژ

باتری فابریک میتسوبیشی میراژ باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع بهترین باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو های میتسوبیشی کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باتری ,میتسوبیشی ,ماشین ,شرکت ,های ,خودرو ,باطری ماشین ,باتری کار ,باتری ماشین ,خودرو های ,آمپر است ,میتسوبیشی میراژ باتری ,سپاهان باتری اوربیتال ,شرکت سپاهان باتری ,باتری فابریک میتسوبیشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
siri miladiron14 npcooo asemandkavir drhoney8 educomputer job2end ghabechoobyi vip7star covidd-19