باطری ماشین نیسان رونیز

در مقاله قبل از باتری کار راجب باطری ماشین نیسان جوک صحبت کردیم اکنون راجب باطری ماشین نیسان رونیز صحبت خواهیم کرد.

باتری فابریک نیسان رونیز باتری های70 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 70 است.

رونیز یکی از محصولات شرکت نیسان است که در بازار های جهانی با نام Xterra شناخته می شود. نیسان رونیز تا کنون در سه نسل به بازار جهانی عرضه شده که از نشل دوم به بعد، تنها در بازار آمریکا به فروش می رسید.

حالا برسیم به این برسیم که چرا اسم این خودرو را رونیز گذاشتن، رونیز (اولیا) اسم یک شهر در شمال استان فارس نزدیک در شهر فسا که پارس خودرو علاقه مند بود آن زمان ماشین های خود را از شهر های مختلف استفاده کند. مثل (رونیز، سرانزا، قشقایی) هر کدوم از این ماشین ها مال یکی از شهر های ایران می باشد.

مشخصات فنی باطری نیسان رونیز

middot; ولتاژ : 12 ولت

middot; آمپراژ : 70 آمپر

middot; فضای جای گیری 22.5 *17.6*25.7سانتی متر

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو نیسان رونیز کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باتری ,رونیز ,ماشین ,نیسان ,باطری ,های ,نیسان رونیز ,باطری ماشین ,ماشین نیسان ,شهر های ,از شهر ,باطری ماشین نیسان ,ماشین نیسان رونیز ,راجب باطری ماشین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mnitt505 pikasografikt mardankhodaee neginetyas imusic2 tabiatekuhsar mikhakyplus narvanetree magowmeterag senvani