باطری ماشین نیسان پاترول

در مقاله قبل از باتری کار راجب باطری ماشین نیسان قشقایی صحبت کردیم امیدواریم برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد، حال در این مقاله راجب باطری ماشین نیسان پاترول صحبت خواهیم کرد.

نیسان پاترول یک خودروی دو دیفرانسیل (چهار چرخ متحرک) ساخت ژاپن است نیسان پاترول از نظر ظاهری بسیار مشابه به جیپ ساخت آمیرکا بود. تا سال 1980 پاترول تغییرات زیادی کرد که از جمله آن ها می توان به تغییر اتاق، موتور و تجهیزات داخلی آن اشاره کرد، ولی سال 1980 را می توان نقطه عطفی در تاریخ تولد نیسان پاترول دانست.

در ایران فقط نسل سوم این خودرو معروف به سری 160 و 260 مونتاژ شد. اگر نگاهی دقیق تر بیاندازیم در مجموع 61552 دستگاه نیسان پاترول در ایران تولید شد. در طول مدت تولید در ایران یکی از معدود خودرو های چهارچرخ متحرک مونتاژ شده در ایران بود و از اقبال عمومی بسیار خوبی برخوردار بود. پس از توقف تولید پاترول، نمایندگی نیسان پاترول را در ایران همان کارخانه مونتاژ کننده یعنی شرکت پارس خودرو در اختیار گرفت.

برای باطری نیسان پاترول باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای نیسان پاترولم ی توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری فابریک نیسان پاترول باتری های70 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 70 است.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری خودرویی به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو نیسان پاترول کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باتری ,نیسان ,باطری ,پاترول ,ماشین ,خودرو ,نیسان پاترول ,باطری ماشین ,در ایران ,ماشین نیسان ,باتری کار ,باطری ماشین نیسان ,ماشین نیسان پاترول ,راجب باطری ماشین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
baranpayiziy sagjo0n riutizocont diaslumtanme berforthdersna chakadbt novinrayanehitc fariibab sayehroshan shabnamgbahari