در شروع آموزش برنامه نویسی جاوا اسکریپت ، دانستن مسیر گام به گام رسیدن به مقصد کار را ساده تر می کند. این کار باعث می شود تخمین درست تری از زمانی که برای آموزش جاوا اسکریپت نیاز دارید بزنید. همچنین از سردرگمی و هدر رفتن زمانتان برای تحقیق در این مورد کم می کند. در این مطلب قصد داریم مسیر پر پیچ و خم شروع یادگیری جاوا اسکریپت و حرفه ای شدن در آن را به طور کامل برای شما توضیح دهیم.

ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد! زبان برنامه نویسی ساده ای که به صفحات HTML متصل می شود و معجزه می آفریند. اما پس از شروع یادگیری جاوا اسکریپت رفته رفته به این نتیجه می رسید که مفاهیم بسیاری برای یاد گرفتن وجود دارد. ممکن است کمی گیج شوید. اسامی زیادی به گوشتان می خورد: انواع تکنولوژی های جاوا اسکریپت که کاربرد یا معنی آن ها را نمی فهمید. نگران نباشید! هر چه نیاز دارید اینجاست:

چگونه جاوا اسکریپت یاد بگیریم

در ابتدای مسیر نیاز است که شما مفاهیم زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت مانند تعریف متغیر ها، توابع و. را فرا بگیرید. این مرحله مثل خط شروع شما است. می توانید برای شروع یادگیری جاوا اسکریپت از کتاب ها، دوره آموزش جاوا اسکریپت، مقالات و. استفاده کنید. به هر حال احتمالا به زودی در این مرحله آماده می شوید. خواندن و دنبال کردن مقالات راهنمای جامع جاوا اسکریپت برای شروع این کار، پیشنهاد ماست!

یادگیری ES6

ECMAScript یا به اختصار ES یک استاندارد برای زبان های برنامه نویسی است. جاوا اسکریپت مهم ترین پیاده کننده این استاندارد است. ES6 در واقع آخرین نسخه منتشر شده از اکما اسکریپت است. اگر در مورد ES6 اطلاعات کافی ندارید می توانید به بخش تاریخچه جاوا اسکریپت در نوشته جاوا اسکریپت چیست مراجعه کنید.

ES6 امکانات جدیدی را به جاوا اسکریپت اضافه می کند. اما همه مرورگر ها از آن پشتیبانی نمی کنند. برای حل این مشکل می توانیم از ابزار هایی استفاده کنیم که کد ES6 را به جاوا اسکریپتی که توسط همه مرورگر ها قابل اجرا باشد ترجمه می کند. یکی از این ابزار ها کتابخانه Babel است. با استفاده از Babel به راحتی می توانید کد های ES6 خود را برای اجرا روی مرورگر به جاوا اسکریپت خام تبدیل کنید.

با آموزش برنامه نویسی در آکادمی بنو سعی نموده ایم تا مفاهیم پایه ای این زبان را به شکلی ساده برای برنامه نویسان تازه کار و علاقه مند به یادگیری این زبان شرح داده و ایشان را با جنبه های مختلف جاوا اسکریپت آشنا سازیم.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

جاوا ,اسکریپت ,برنامه ,es6 ,نویسی ,زبان ,جاوا اسکریپت ,برنامه نویسی ,را به ,می کند ,در این ,آموزش برنامه نویسی ,زبان برنامه نویسی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
sedmiloso fakhtehuparvaz boosterpump2 harmonykbaran pooster019 mrnezafat kianoor amanj12 freepersianbooks sappbriciman