این خودرو اواخر دهه ی 60 خورشیدی به ایران پا گذاشت و البته حضور آن تاثیر گذار قابل توجه بود.شرکت نیسان که این روز ها با رنو ادغام شده است و یکی از بزرگترین گروه های خودرو سازی دنیا محسوب می شود، در سال 1933 بنیان نهاده شد و حالا بیش از 80 سال قدمت دارد. از سویی دیگر می توان نیسان را یکی از قدیمی ترین خودرو سازان ژاپن دانست. چرا که بیش از انتخاب نام نیسان، برند داتسون که امروز از زیر مجموعه های آن محسوب می شود، در حال فعالیت بود و اولین مدل خودرو را در سال 1914 معرفی کرد.

امکانات نیسان جوک

رادار هشدار خروج از خط

رادار بین خطوط با استفاده از دوربینی که در بالای شیشه جلو قرار دارد، خطوط جاده را دنبال می کند، چنانچه هنگام رانندگی، بدون استفاده از راهنما یا به صورت غیر عمدی از خط حرکتی خود خارج شوید، سیستم LDW به شما هشدار خواهد داد.

سیستم تشخیص نقطه کور

زمانی که یک اتومبیل به نقطه ی کور دید راننده وارد شود، چراغ هایی که روی آینه های جانبی قرار دارند، روشن شده و راننده را از وجود خطر احتمالی آگاه می سازد.

باتری فابریک نیسان جوک باتری های70 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 70 است.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو نیسان جوک کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باتری ,خودرو ,نیسان ,جوک ,های ,ماشین ,نیسان جوک ,شود، در ,در سال ,محسوب می ,است که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
motanro inothilte liafilter fakhtehavazs karvandar eghamat instrafelezi businessmagloxblog ronia119 rubberproduct