باطری سوزوکی ویتارا

گرند ویتارا شاسی بلند تحت کمپانی سوزوکی است که از سال 1988 به تولید می رسد. تا کنون 4 نسل از ویتارا معرفی شده که در سال های 1988, 1998 , 2005 و 2017 وارد بازار شدند.

این خودرو در سال 1386 وارد ایران شد و بعد از مدتی توسط ایران خودرو مونتاژ شد. بنا به در خواست مشتریان بعد از سری اول این خودرو، مدل گرند ویترا با موتور قوی تر و امکانات رفاهی بیشتر جایگزین ویتارا شد.

سوزوکی گرند ویتارا در ابتدای ورود خود به بازار ایران، به دلیل چهره جذاب و امکانات خوبی که داشت، مورد استقبال مردم قرار گرفت اما با گذشت زمان، و با ورود خودرو های جدید به بازار، از جذابیت ظاهری آن کاسته شد.

برای باطری گرند ویتارا باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای گرند ویتارا می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری فابریک ماشین سوزوکی ویتارا 60 آمپر است. اما در هنگام تعویض تا 70 آمپر می توانید نصب کنید ولی اگر از سیستم های روشنایی و سیستم های برقی قوی استفاده می کنید می توانید تا 80 آمپر هم نصب کنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری خودرویی به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو گرند ویتارا کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

باطری ,ویتارا ,باتری ,گرند ,های ,سوزوکی ,گرند ویتارا ,می توانید ,سوزوکی ویتارا ,و امکانات ,و سیستم ,باطری سوزوکی ویتارا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mywritings naviderc raseo vahidps rezaabnabatian samvisaa22 freeedownload ftsiran suspence-movie nikan366