در باتری کار که سایت فروش آنلاین باطری ماشین است میخواهیم راجب کامل پر نشدن باک بنزین صحبت کنیم

زمان زدن بنزین، نازل پمپ بنزین پس از پر شدن باک، موجب قطع جریان بنزین می شود. نازل، زمان کافی بودن مقدار بنزین را تشخیص می دهد و سبب توقف جریان بنزین به دلایل ایمنی و فایده برای فیلتر جذب بخار سوخت (کنیستر) می شود.

در حالیکه اکثر مردم از وجود کنیستر در سیستم سوخت اطلاع ندارند، کنیستر نقش بسیار مهمی در سیستم سوخت خودرو بازی می کند. کنیستر قطعه ای است که با کربن اکتیو پر شده و به صورت دائمی بخارات بنزین را کنترل می کند و آن را به مسیر سوخت بر می گرداند. بنزین مایع تاثیر مخربی بر روی کنیستر دارد این اثر مخرب در حدی است که بعد از مدتی می تواند باعث خراب شدن کنیستر می شود و شما را مجبور کند تا این قطعه را تعویض کنید. معمولا هزینه زیادی را نیز برای کار باید بپردازید. عملکرد صحیح کنیستر علاوه بر بهینه سازی مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا در ایمنی خودرو نیز تاثیر گذار است. البته می توانید تا حدودی از خراب شدن این قطعه جلوگیری کنید به شرطی که موارد زیر را رعایت کنید.

در ادامه باید بگوییم که اگر باک خودرویتان خالی بود رانندگی نکنید زیرا در باک سوخت خودرو وسیله ای به نام پمپ سوخت وجود دارد که بنزین را از باک به پیشرانه می فرستند. یکی از راه هایی که باعث می شود پمپ سوخت همواره خنک بماند و عملکرد روانی داشته باشد این است که در بنزین غوطه ور است در حقیت از بنزین به منظور خنک ماندن و روان ماندن استفاده می کند.

شما می توانید سایر مطالب ما و کلیه قیمت باطری ماشین را در بزرگترین سایت فروش آنلاین باطری ماشین دنبال کنید

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

بنزین ,سوخت ,کنیستر ,باک ,کند ,خودرو ,بنزین را ,می شود ,است که ,باطری ماشین ,می کند ,آنلاین باطری ماشین ,فروش آنلاین باطری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ravanshenasijadid gheyas gieligater tionoctirob antigerm ebpnovin mahtabvctor arayeshmag4u kiamsnag10 qbwho