هنگام جوش آوردن خودرو باید چه کرد

سایت باتری کار یک سایت فروش آنلاین باطری ماشین است، در این مقاله می خواهیم راجب جوش آوردن خودرو و عوامل بروز این مشکل صحبت کنیم.

اول از همه باید به این بپردازیم که از کجا متوجه بشیم ماشین جوش آورده ؟

توجه به نشانگر های کنترل خودرو یکی از ویژگی های رانندگان مجرب است. در طول رانندگی حواستان به آمپر آب باشد. این توجه در مسیر های طولانی و آب و هوای گرم باید دو چندان شود. بالا رفتن درجه آمپر آب، اولین نشانه جوش آوردن خودرو است.

کارهایی که هنگام جوش آوردن خودرو نباید انجام دهید

  • خاموش کردن ماشین : سریعا در جای مناسب کنار بزنید و ماشین را خاموش نکنید. با خاموش کردن ماشین، حرکت آب در رادیاتور متوقف می شود.
  • هرگز درب رادیاتور را باز نکنید

وقتی که آب داغ است، تحت فشار زیاد و دمای بالا می جوشد و قطرات آن در صورت باز شدن کوچک ترین فضا به بیرون پرتاب می شود. برای همین اگر درب رادیاتور را باز کنید، به احتمال قوی بخار و آب بسیار داغی است که به بیرون پرتاب می شود و خطر سوختگی و خسارت های جانی را به دنبال دارند.

  • روی موتور آب نریزید

برخلاف آب ریختن روی رادیاتور، آب ریختن روی موتور می تواند صدماتی جدی به آن وارد کند. چدن استفاده شده در پوسته موتور بسیار حساس و شکننده است. تغییر ناگهانی دما و انبساط و انقباض پوسته، باعث ترک خوردن آن می شود. همچنین اختلاف حرارت بیرون و داخل موتور خطر ترک خوردن را افزایش می دهد.

شما می توانید سایر مطالب ما و کلیه قیمت باطری ماشین را در بزرگترین سایت فروش اینترنتی ماشین دنبال کنید.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

آب ,ماشین ,خودرو ,جوش ,موتور ,های ,جوش آوردن ,آوردن خودرو ,می شود ,هنگام جوش ,خاموش کردن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
arasfreezone fardinsham30 credensodys afrasazehk basighadidipoor chrispansawin convoirexe goodbook arameshmaan armanradi