هنگام جوش آوردن خودرو باید چه نباید کرد

سایت باتری کار یک سایت فروش آنلاین باطری ماشین است، در این مقاله می خواهیم کارهایی که هنگام جوش آوردن خودرو نباید انجام دهید صحبت کنیم.

کارهایی که هنگام جوش آوردن خودرو نباید انجام دهید

  • خاموش کردن ماشین : سریعا در جای مناسب کنار بزنید و ماشین را خاموش نکنید. با خاموش کردن ماشین، حرکت آب در رادیاتور متوقف می شود. این امر روند خنک شدن موتور را به تاخیر می اندازد. به غیر از این، خاموش شدن ماشین و توقف حرکت پیستون ها در دمای بالا می تواند باعث چسبیدن رینگ به دیواره سیلندر، و به اصطلاح جام کردن موتور شود.
  • هرگز درب رادیاتور را باز نکنید

وقتی که آب داغ است، تحت فشار زیاد و دمای بالا می جوشد و قطرات آن در صورت باز شدن کوچک ترین فضا به بیرون پرتاب می شود. برای همین اگر درب رادیاتور را باز کنید، به احتمال قوی بخار و آب بسیار داغی است که به بیرون پرتاب می شود و خطر سوختگی و خسارت های جانی را به دنبال دارند.

  • روی موتور آب نریزید

برخلاف آب ریختن روی رادیاتور، آب ریختن روی موتور می تواند صدماتی جدی به آن وارد کند. چدن استفاده شده در پوسته موتور بسیار حساس و شکننده است. تغییر ناگهانی دما و انبساط و انقباض پوسته، باعث ترک خوردن آن می شود. همچنین اختلاف حرارت بیرون و داخل موتور خطر ترک خوردن را افزایش می دهد.

شما می توانید سایر مطالب ما و کلیه قیمت باطری ماشین را در بزرگترین سایت فروش اینترنتی ماشین دنبال کنید.

دلایل خالی شدن باطری ماشین

به وبلاگ خود خوش امدید

تاریخچه صنعت خودرو و باطری ماشین

آب ,ماشین ,موتور ,خودرو ,خاموش ,جوش ,می شود ,هنگام جوش ,آوردن خودرو ,جوش آوردن ,ترک خوردن ,خودرو نباید انجام ,آوردن خودرو نباید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
fertiwacy digiwash sigmarayanehc naghshetorangh sderan lighacklt roacowicta migrationprocess jahanrayanehf harmonistabaran